KAUZA VYTUNELOVÁNÍ OKRESNÍ VODÁRNY KLADNO-MĚLNÍK

Další soudní precedens k vrácení vody do rukou obcíPěkný den,

zde máte ZDARMA výsledek mé 15 leté práce při obraně okresních vodárny Kladno proti tunelářským praktikám, na které občané a města léta doplácí.   NÁLEZ Ústavního soudu v Brně ze dne 10.10.17 dokládá, že soudy jednaly v kauze Vodárny Kladno protiprávně, když odmítly řádně posoudit pokoutné jednání anti-politiků ve prospěch zahraničního koncernu, které nastalo od roku 2002 a vyvrcholila pokoutnou manipulací s akcionáři na valné hromadě v září 2004, kdy podvedení zástupci měst a obcí odsouhlasili uzavření nevýhodných smluv s Veolií, na 30 let.

Připravili vodárnu Kladno-Mělník i města v okrese o zisky z vody i o dotace z EU na obnovu infrastruktury. Darebáci zástupcům měst na valné hromadě lhali o údajné výhodnosti smluv s Veolií.

Ústavní nález je důkaz, že obrana lidí a vodárny přes soudy, proti drancování peněženek lidí, tunelování našich vodáren a předávání vody do rukou cizinců, je možná. Věřím, že protiprávní stav lze ukončit a vodu lze vrátit do rukou měst a obcí.


Dokonale doplňuje stanovisko soudce. Díky němu pochopíte, co se u nás děje a proč je náš boj o vodu třeba vyhrát. Odhaluje nekalé praktiky koncernů, které nastávají pokud se dostanou k vodě. Dodnes ho vidělo více než 2 miliony lidí.

POMOC A PODPORA

Chci pomocVrátit vodu do rukou obcí/státu

"Voda je život a náš život, ani život našich dětí, do rukou zahraničních koncernů rozhodně nepatří."

Ing. Radek Novotný

autor projektu PRAVDA O VODĚ

Více o mně a o tom, co a proč dělám, najdete na: MŮJ PŘÍBĚH >>

Uložit

Uložit

Uložit