Pěkný den,

v e-knize jsem ukázal vše, co vám pomůže pochopit, jak souvisí to, kolik a komu za vodu platíte, s tím, zda a jak kvalitní pitnou vodu pijete. Věřím, že pochopíte také to, proč lidé platí v řadě okresů ČR za vodu stále více, a přitom potrubí dál chátrá. Pochopíte nesmyslnost systému, který byl do vodáren u nás zaveden, i to, proč poté není divné, že platíme víc a více, ale vodárnám pořád scházejí peníze na investice.

Zde je vaše e-kniha!

  • e-kniha: PRAVDA O VODĚ - FAKTA
    e-kniha: PRAVDA O VODĚ - FAKTA

    Pochopíte vše. Budete vědět, co je třeba udělat a změnit, aby cena vody pořád nerostla, investovalo se do obnovy vodárenských sítí místo toho, aby naše peníze tekly do daňových rájů! Pochopíte, proč ne/budeme pít nezávadnou vodu za rozumnou cenu.

Chci vám nejen ukázat, kde je problém, ale také to, že existuje alternativa a že vše může být nastaveno ve prospěch lidí. Pokud mají lidé informace o vodě a věnují jí svou pozornost, lze systém nastavit zpět v jejich prospěch.

Informace pro lidi jsou již dostupné na www.pravdaovode.cz. Řada věcí vám nyní bude zřejmá, a navíc si je můžete ověřit. Například porovnání vaší vodárny s okolními nebo "privatizovaných" a městských si budete schopni udělat sami již z informací dostupných v rámci projektu PRAVDA O VODĚ.:-)

Můžete si vybrat

Tím, že si e-KNIHU přečtete patříte mezi lidi, kteří chtějí mít informace a voda je zajímá. Za to vám děkuji, protože tato skupina lidí roste a to je pro nápravu potřeba.

Potvrzujete mi, že cesta, kdy mi lidé pomáhají tím, že se přidají k tomu, co dělám nebo koupí e-knihu, resp. další informace o vodě pro sebe, je cesta správná. Já to tak cítím, protože jde o pomoc a současně za to možnost vzdělání se, což vede k zcela jinému přístupu než anonymní darování peněz. POMOC

Bonusy pro vás

Děkuji za zájem o informace i za platbu, resp. finanční podporu. Pomáháte mi financovat doplňování a aktualizaci webu www.pravdaovode.cz. To mi umožňuje dát většinu informací na webu lidem zdarma. Díky tomu roste zájem lidí o vodu.

Kampaň přes sociální sítě, kterou jsem 2 měsíce financoval, mi z 1/4 pomohli financovat právě platby od lidí za rozsudky a e-knihu. Za dva měsíce se o „vodu“ začalo zajímat 93.421 lidí a počet lidí stále roste.

Chcete pomoci k nápravě? Pak klikněte na tlačítko:

Pokud vám po přečtení e-knihy vyvstanou nějaké otázky, pošlete mi je prosím na rn@cccfm.cz. Jednak jako zpětnou vazbu a také jako inspiraci pro to, co je ještě třeba doložit nebo vysvětlit. Pokud najdete nějaké překlepy, budu také rád, když mne na ně upozorníte.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

Přidejte se k fanouškům, kteří šíří informace o VODĚ: Facebook VODA LIDEM>>

Více o mně najdete na:  MŮJ PŘÍBĚH >>