Co se mi podařilo a jaké mám výsledky?

Úspěch přišel nenápadně. V roce 2005 mi zavolala starostka malého města, že se u nich zbláznil starosta největšího města v okrese a chce VODU prodat. Jestli prý přijedu vysvětlit lidem a zastupitelům, že to je hloupost. Zkrátím to. Situace v regionu vypadala tak, že obce o vodu přijdou. „Udělaní“ politici papouškovali - privatizovat Veolii, privatizovat Veolii …

Rozdělili jsme si úkoly. Já rozesílal informace a postup obrany konzultoval. Ona a její kolegové informovali ve městech a obcích, o co jde koncernu a pro něj pracujícím "politikům". Obětovali politickou kariéru, protože politické špičky v ODS, by v tu dobu "zprivatizovali" klidně i vlastní rodinu.

Když přišlo na lámání chleba, většina zastupitelů měst a obcí řekla NE. Bylo to poprvé v České republice, kdy města odmítla VODU prodat, a to spustilo dominový efekt v dalších okresech, kde jsem zastupitelům pomáhal – Pardubice, Boleslav, Přerov, Kroměříž, Břeclav ... Soudy nově potvrdily protiprávní stav ve Zlíně a prodej vody se zde může vrátit zpět do rukou obcí!