Co dělám a proč?

Přes 16 let bráním českou vodu a městské vodárny před nájezdníky a Trautneberky především přes soudy a informování politiků.

Dokládám a vysvětluji lidem a politikům, že v České republice poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat. Investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí.

Dokládám a vysvětluji, že peníze vybrané od lidí musí sloužit prioritně k obnově vodárenské infrastruktury. Pak obce nebudou muset dotovat obnovu trubek z veřejných rozpočtů na místo vodáren, které dnes často na místo trubek financují jachty majitelů koncernů nebo zkorumpovaných anti-politiků.

Přes soudy bráním sebe, svou rodinu, vodárny a díky charakteru vody i občany, měst a stát, proti moderní formě kolonizace. Jsem expert na jednání a praktiky Hadů v oblecích a na radnicích.

Spustil jsem CHARTU VODA 300, tj. informování 300 vrcholových politiků ve sněmovně, v senátu a ve vládě ČR o tom, jaké nemravnosti proběhly a probíhají ve vodárnách v ČR. Součástí toho bylo předání důkazů a také francouzského dokumentu dokládajícího rozsáhlé korupční praktiky koncernů a napojení vrcholných politiků na koncernový tok peněz.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

CHARTA VODA 300Požaduje zakotvit právo na vodu do Listin práv a svobod

Vrátit vodu a hospodaření s ní zpět do rukou městských nebo krajských vodáren a odsunout zahraniční koncerny od vody a z České republiky stejně jako byla odsunuta armáda SSSR, u které to vypadalo také tak, že u nás bude na věčné časy a nikdy jinak.

  • 1. Zastavit nevýhodné "privatizace/tunelizace" vodáren a odliv zisků z vody do ciziny.
  • 2. Dostat informace o dění kolem vody a drancování vodáren k lidem a slušným politikům.
  • 3. Probudit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda nepatří do rukou cizinců.
  • 4. Přes soudy vytvořit precedens a vrátit monopol vody do rukou obcí nebo státu a ukončit protiprávní působení koncernu u monopolu vody.
Co dělám pro nápravu

V roce 2001 jsem organizoval soutěže na vstup strategického investora pro vodárnu Prostějov. Nabídky údajných investorů byly odmítnuty, protože byly pro města nevýhodné. Zjistil, že koncerny žádní strategičtí investoři nejsou. "Koncernofilové" tvrdí, že soutěž byla neúspěšná. Mají pravdu, pro koncerny rozhodně neúspěšná byla. Voda zůstaly v rukou Vaku Prostějov a měst.

Od roku 2001 vím, že koncernům jde o ovládnutí monopolu, zisků z vody a likvidaci přímého konkurenta - okresní vodárny.