Pro koho je nastavena "regulace" hospodaření s vodou, ceny a zisky z vody v ČR?

"Půda a voda se neprodává, to věděli již naši předkové."Koncernová lobby a někteří "politici" vytváří v ČR léta iluzi, že existuje funkční regulace cen a zisků z vody

Berete toto vysvětlení?

V České republice platí názor Davida Pargamenta, izraelského odborníka na řízení vodních zdrojů, který výstižně popsal, co se dělo v Izraeli a co o "regulaci" v ČR říkám já. S "regulací" to vypadá takto:

"Představte si, že padne rozhodnutí, že všechny stromy přechází pod státní kontrolu. Přitom ale jedno ministerstvo bude dohlížet na listí, druhé na větvě, třetí na kůru, čtvrté na kmeny, páté na kořeny. A ještě tu máme šesté ministerstvo, a to bude řešit problematiku stínu, který stromy vytvářejí. Tak přesně tak to u nás vypadalo". - BUDIŽ VODA,  S.M.Seigel, str.52, nakl. AligierTrafiky pro komunální politiky

Tam, kde hospodaření s vodou ovládají koncerny, tam jim "političtí sluhové" odsouhlasí často cokoliv. Ceny vody navrhuje koncern, ale schvalují je někdy neinformovaní, v horším případě zkorumpovaní komunální "politici", kteří pokud drží basu, tak sedí v trafikách a berou za to ročně miliónové odměny, které platí lidé v ceně vody.


Jaký zisk z vody inkasuje městská vodárna a jaký zahraniční koncern?Zdražování vody neskončí, dokud bude voda kšeft cizinců!

Už chápete, jak a pro koho je "regulace" nastavena? Kdo si za naše peníze staví paláce a kupuje jachty?

Máte toho dost?Jste ochotní pomoct s nápravou? Pak se podívejte a přidejte se

„Děkuji za informaci a držím i nadále palce v boji za vodu. Obdivuji Vaší výdrž proti té mafiánské polistopadové sebrance, které vlastní zisky jsou nad všechno. Pro tohle jsem v listopadu 89 klíčema na demonstracích neklikal. A jistě nejsem sám. Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za boj,který je bojem za nás za všechny!


 

- Jirka Ohrazenice