ŽALOBNÍ ÚTOKY PSYCHOPATŮ, KONCERNŮ A BÍLÝCH LÍMEČKŮ JSEM OČEKÁVAL. NECHAL JSEM SI V ROCE 2007 ZPRACOVAT JAKÉ BUDOU
KROMĚ SOUDNÍ OBRANY MĚSTSKÝCH VODÁREN JSEM ZAČAL INFORMOVAT O NEKALÝCH PRAKTIKÁCH NÁJEZDNÍKŮ A PŘIŠLY GANGSTERSKÉ ÚTOKY, TY VYSTŘÍDALY "ÚTOKY" PRÁVNÍKY

Analýzu jaké útoky bílých límečků na mne přijdou zpracoval bývalý policejní vyšetřovatel, předseda správní rady Transparency interntional, právník a senátor Václav Láska

Očekávejte tyto žalobní útoky:

Hodnocení naděje úspěšnosti těchto útoků

Můj názor na žalobní útoky

Pánové z koncernů, Hadi v oblecích a na radnicích,

vaše útoky jsou důkaz, že máte obrovský strach, proto rozséváte žalobní útoky a kopete kolem sebe, jako umírající kůň.

Evidentně odhalování toho co pácháte a odhalení nemravnosti systému, který mezi lidi a vodu pokoutně zavedl soukromé penězovody, vede k nápravě.

Útoky bílých límečků mohou na nějakou dobu policii i soudy zmást, ale důkazy nakonec prokáží, že jde jen o další lži, manipulace a formu nátlaku, které vystihuje české přísloví -  ZLODĚJ KŘIČÍ - OKRADLI MNE!

Vaše "žaloby" jsou rafinovanější forma útoky na mne, mou rodinu i ČR (o tom jsem přesvědčen, přestože mi najatí gangsteři u domu zapálili auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mi smrtí apod.).

Vaše útoky beru velmi osobně. 

Budu dál dělat vše, aby se správa české vody vrátila do podoby veřejné služby. Aby darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren a vysávání miliard z peněženek lidí a rozpočtů měst, byli odhaleni a dohnáni k odpovědnosti.

Víte, že vaše žalobní útoky nemají šanci. Takže váš skutečný cíl je mne energeticky, časově a finančně sát a tím mi ztížit šíření informací. Není a nebude to lehké ani zadarmo. O to více jsem odhodlán v boji za vodu a za Váš odsun od české vody vytrvat.

Česká republika je právní a svobodný stát a ne KONCERNISTÁN.

Už teď jste prohráli.

S pokorou k vodě

Radek Novotný

Koncerny používají žalobní útoky i doma a prohrávají

Co si myslíte žalobních útocích, proč jsou financovány?

PŘEDŽALOBNÍ VÝZVA VEOLIEa reakce na ni od R.Novotného

Žádnou obranu proti žalobním útoky nebudem v ČR řešit, bude-li správa české vody veřejná služba a nezdroj dolování zisků koncernů

DÁVÁ VÁM TO SMYSL, PAK PODPOŘTE VRÁCENÍ VODY MĚSTŮM

  • Radek Novotný Radek Novotný Ekonom, odborník na nekalé praktiky koncernů a politiků a spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ
    Cíl útoků bílých líměčků je:
    1. Zastrašit, zaměstnat a cucat časově, energeticky a finančně lidi, kteří vodu brání a současně odvést pozornost od toho, co se páchá a co Hadi na radnicích nemravně a často protiprávně kolem vody páchali a páchají.
    2. Pokud se o vodě nemluví, tak se nic nestalo, že? Lidé, kteří o vodě mluvím, lumpárnu odaljí a někteří se jí postavili přes soudy.
    VODA JE ŽIVOT A NÁŠ ŽIVOT, ANI ŽIVOT NAŠICH DĚTÍ, DO RUKOU KONCERNŮ ANI PŘEKUPNÍKŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ.

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my.

Převodem na transparentní účet u ČSOB:

966665/0300

nebo

 

Každá částka pomáhá🍀, i moře se skládá z kapek. Děkujeme