ŽALOBNÍ ÚTOKY HADŮ V OBLECÍCH A KONCERNŮ JSEM OČEKÁVAL JIŽ OD ROKU 2007
KROMĚ SOUDNÍ OBRANY MĚSTSKÝCH VODÁREN JSEM ZAČAL INFORMOVAT O NEKALÝCH PRAKTIKÁCH NÁJEZDNÍKŮ A PŘIŠLY GANGSTERSKÉ ÚTOKY, TY VYSTŘÍDALY "ÚTOKY" BÍLÝCH LÍMEČKŮ

Analýzu jaké útoky přijdou zpracoval bývalý policejní vyšetřovatel, předseda správní rady Transparency interntional, právník a senátor Václav Láska

Očekávejte tyto žalobní útoky:

Hodnocení naděje úspěšnosti těchto útoků

Koncerny používají žalobní útoky i doma a prohrávají

Co si myslíte žalobních útocích, proč jsou financovány?

Žalobní útoky skutečně přišly. Můj názor na ně je zde

PŘEDŽALOBNÍ VÝZVA VEOLIEa reakce na ni od R.Novotného

Pánové z koncernů, Hadi v oblecích a na radnicích,

vaše žalobní útoky jsou důkaz, že máte obrovský strach z informovaných lidí a proto rozséváte po ČR, což je pokus  zabránít informování veřejnosti - SLAPP.

Ohalení toho, co pácháte a odhalení nemravného a protiprávního jednání, které vedlo k tomu, že mezi lidi a vodu byly pokoutně zavedeny soukromé penězovody, vede k nápravě a o tomu se snažíte zabránit.

Podstatu vašich útoků vystihuje předně české přísloví -  ZLODĚJ KŘIČÍ - OKRADLI MNE!

Vaše "žaloby" jsou rafinovanou forou útoků na mne, mou rodinu i ČR (o tom jsem přesvědčen, přestože mi gangsteři u domu zapálili auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mi smrtí apod.).

Víte, že vaše žalobní útoky u soudu neuspějí. Takže váš skutečný cíl je mne časově, energeticky a finančně sát jako parazit a tím ztížit šíření informací a lidi zastrašit.

Vaše útoky beru velmi osobně. O to více jsem odhodlán v boji za vodu a za Váš odsun od české vody vytrvat.

Není a nebude to lehké, ani zadarmo, ale budu dál dělat vše, aby se správa české vody vrátila do podoby služby. Aby darebáci odpovědní za vytunelování městských vodáren a vysávání miliard z peněženek lidí a rozpočtů měst, byli odhaleni a hnáni k odpovědnosti.

Aby Česká republika byla opět svobodný stát a ne KONCERNISTÁN.

Vaše útoky jsou důkazem, že už teď jste prohráli.

S pokorou k vodě

Radek Novotný

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Nezajímají nás "hesla a volební sliby politiků", zajímá nás náprava a výsledky. Proto se Nadační fond PRAVDA O VODĚ a jeho zakladatelé protiprávní komercionalizaci vody v ČR postavili, např. přes soudy a ty potvrzují, že máme pravdu. Dějí se nemravné komploty na úkor lidí a státu.

Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Nadační fond PRAVDA O VODĚVoda je život ne zboží ke kšeftování

Žádné žalobní útoky nebudeme v ČR řešit, bude-li správa české vody v rukou veřejné správy

DÁVÁ VÁM TO SMYSL, PAK PODPOŘTE VRÁCENÍ VODY MĚSTŮM

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Obranu vody financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků od lidí, kteří na vodu mají stejný názor jako my.

Převodem na transparentní účet u ČSOB

966665/0300

nebo

 

🍀 Děkujeme

Názory lidí, kteří sdílí a podporují práci a cíle Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

 • Dobry den, preji uspech tomuto projektu a doufam, ze vase usili nepolevi, dokud nebudou koncerny vytlaceny ze systemu distribuce vody a dokud nebude vlastnictvi vody vraceno do rukou obcanu Ceske republiky.
  David Sýs - 200 Kč David Sýs - 200 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1202560
 • Stránka "Pravda o vodě" sleduje vývoj navracení investic do našich trubek a rour, kteréžto doposud odcházejí bez užitku do ciziny. Mě osobně zdejší zprávy dávají jakousi naději, že časem přestanu platit ve vodném a stočném pseudosvětové projekty Veolie nazvané: VODA PRO AFRIKU, CHYTRÁ DOMÁCNOST PRO KAŹDÉHO, CIRKULÁRNÍ EKONOMIKA V PRAXI, E-SHOP, VRAŤME VODU PŘÍRODĚ, NADAČNÍ FOND VEOLIA, KVALITA OVZDUŠÍ V BUDOVÁCH a možná i další o kterých ještě vůbec nevím.
  Antonín Nešpor Antonín Nešpor
 • Jsem moc ráda, že se mohu dozvědět vše, co se týče - pravdy o vodě a děkuji p. Radkovi Novotnému za jeho dobrou práci, kterou koná, že nás informuje co se děje s naší vodou a našimi penězi v naší zemi... Určitě nám to nikomu není jedno, co se děje s naší vodou a kolik za ní budeme platit a hlavně komu. Budu moc ráda, když se podaří vodu zlevnit vodu,  drze za ní platíme. Doporučuji
  Darina Bubenciková Darina Bubenciková
 • Pan Novotný se problematikou okolo našich vodarenskych společností zabývá už několik let. Sledujte ho na FB, nebo na webu a zjistíte například kdo u nás většinou vlastní vodu, jak k tomu došlo, že nám zůstaly jen rezavé trubky, proč je voda tak drahá, kolik miliard ročně odtéká do zahraničí, kolik už bylo podáno žalob a jak si s něma náš stát vytírá pr...
  Tomáš Buroň Tomáš Buroň
 • Alexandra Fňukalová Alexandra Fňukalová
 • Spousta lidí stále ještě neví jak to s vodou je doopravdy. Tato stránka jim může vše osvětlit.
  Jana Poklopová Jana Poklopová
 • Důležité informace o správě vodovodů. Doporučuji.
  Jiří Kadlec Jiří Kadlec
 • Jo dobře vědět, jak se plundruje naše přírodní bohatství. Ve věci kšeftaření s vodou je tato stránka velmi přínosná.
  Tomáš Čech Tomáš Čech
 • Doporučuji. Pokud si necháme líbit, že nám ukradli vodu, tak dalším krokem bude, že budeme muset platit za vzduch.
  Karel Beneš Karel Beneš
 • Na naší planetě je to nejcennější - ŽIVOT. Život v jakékoliv podobě. Ovšem k životu všichni potřebujeme důležitou věc a tou je voda. Pokud nebude voda - nebude ani život. Ovšem má to hodně háčků. Aby se voda dostala ke všem je zapotřebí infrastruktura a k jejímu zřizování a údržbě jsou zapotřebí peníze. Peníze, které v dřívějších dobách zůstávaly v rukou státu se dnes vyvádí kamsi do ciziny, aby si ti bohatí mohli pořídit další čísla na bankovních účtech. A nám zůstává na starosti z čeho dál opravovat a provozovat vodovody a čističky. Jistě, ale kde brát na to peníze ? No tak zvýšíme cenu vody. A začíná se roztáčet pekelné kolo. Kde skončí to neskutečné zdražování ? Jsem pamětnice z doby kdy kubík vody stál necelou korunu. A dnes ? Darmo mluvit. 😢
  Dáša Schindlerová Dáša Schindlerová
 • Je to jediný ucelený informační zdroj o tom, jak někteří jedinci zneužili své funkce a udělali si z vodovodů vlastní penězovody.
  Mirek Matucha Mirek Matucha
 • Voda je život! Pouhá slova nestačí na poděkování a vyjádření vděčnosti za Vaši odvahu a množství času a energie, které věnujete tomuto tématu! Děkuji!
  Aurora Kelp Aurora Kelp
 • Nesleduji jen vodu. Ale voda a půda jsou od starověku dvě nejzákladnější komodity. Vzpomeňme, z jednoho povedeného filmu, jak před bitvou u Thermopyl vyslanci z Persie říkali, že nechtějí po Sparťanech skoro nic, jen hrst půdy a trochu vody... Připadám si, že žiji v zemi, kde se ne pár, ale většina poblitiků z "moci Persie" podělala... Tož držím palce...
  Pavel Novák Pavel Novák https://www.darujme.cz/projekt/1202560#informace
 • Na Vaši záslužnou činnost ve prospěch nás všech ... J.S.
  JAN STUCHLÍK - 1 000 Kč JAN STUCHLÍK - 1 000 Kč https://www.darujme.cz/projekt/1202560