Pražské vodovody a kanalizace, a.s., francouzský koncern Veolia Praha a Pražská vodohospodářská společnost, a.s.

Hospodaření s vodou je ze 100% v rukou cizinců, konkrétně francouzkého koncernu VEOLIA.

PRAVDA O VODĚ V PRAZE

Toto na politiky platí

Proč v Praze skokově zdražuje voda? Proč zde vodu prodávají Francouzi? Proč Pražané posílají miliardy "frantíkům" a Praze schází peníze na obnovu trubek a čistírnu odpadních vod? Co s tím dělat?


Díky "politikům" prodávají českou vodu v Praze "Francouzi" a lidé posílají každoročně stovky miliónů korun do zahraničí, místo do obnovy trubek. Část "politiků" evidentně hájí zájmy koncernu. Samozřejmě, že ne zadarmo.

DRAHOU VODU A NEOBNOVENÉ SÍTĚ V PRAZE MÍT NEMUSÍTE

Níže je celý pokoutný proces popsán. Projděte si je a pochopíte, co musíme udělat, aby prioritou v Praze byla obnova trubek a ne zisky z vody v zahraničí. Aby toto skončilo, je třeba, aby lidé znali pravdu. Proto vznikly tyto stránky. Máte svolení informace šířit.

V platbách lidí za vodné a stočné odteklo díky "politikům" do Francie

6,5 miliardy korun z vašich peněženek

což je hodnota nové Ústřední čistírny odpadních vod v Praze, kterou Pražané vlastně již jednou zaplatili. Zaplatí ji znovu, protože se ČOV postavit musí, ale budou ji platit i potřetí, protože zisky z vody potečou do Francie dál.   

Funguje to tak, protože to lidé neví. Pokud nedojde k nápravě a voda nebude zpět v rukou města Prahy, tak lidé přijdou o další miliardy a ty potečou vlastníkům koncernu.

Předání obchodu s vodou v Praze do rukou cizinců v letech 2000 - 2002, provázelo vymývání mozků a manipulace se zastupiteli

Jak se stalo, že Pražanům vodu prodávají cizinci? Proč již není prioritou obnova trubek, ale co nejvíc peněz od lidí na účtech v zahraničí?

Květoslava Kořínková (ČSSD), Jiří Paroubek (ČSSD), Pavel Bém (ODS),

"Politici" vám lžou o důvodech drahé ceny vody, stavu vodovodů a kanalizací v Praze i profitu Veolie z vodného a stočného, které platíte.

Hovno je růžové, voní a vy plaťte.

Za vyvedení zisků z vody na francouzský koncern Veolia jsou zodpovědní konkrétní politici. Vedení města Prahy má stanoviska znalců, že smlouvy s Veolií jsou neplatné, což umožňuje protiprávní a nevýhodný stav v Praze ukončit a vodu i zisky z vodného a stočného vrátit zpět do správy města.

Toto na politiky platí

Přesto peníze od lidí dál tečou do Francie a politici nic nedělají

Pokud chcete platit rozumnou cenu vody, mít opravené trubky v zemi, pít nezávadnou vodu a místo ze svého finacovat investice z dotací EU, volte politiky a strany, které vrátí prodej vody zpět do rukou města. Dosavadní zástupci Magistrátu města Prahy v tomto duchu pro vás rozhodně nepracují.

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU!

Nakolik je obchod s vodou výhodný? ....

Odpovědi na otázky o vodě, její ceně a dění kolem vodáren, který si můžete zdarma stáhnout:

Magazín Czechindustry a představení pravdaovode

privacy Nemám rád SPAM, svůj e-mail můžete vždy odhlásit


STOP "VYVÁDĚNÍ" ZISKU Z VODY DO ZAHRANIČÍ

Vraťte vodu do rukou státu a samosprávMáme dost drancování našich peněženek a veřejných rozpočtů