Náprava Soudci a soudy

Zlín: Březík se mýlí nebo vědomě šíří poplašné zprávy a lže

Zlín: Březík a jeho parta aneb pozor na lži, šířené mezi lidi a zastupitele

Od počátku tvrdím a důkazy dokládám, že dění kolem vodárny Zlín provází nejen porušování zákonů v oblasti obchodního práva, ale také závažná hospodářská trestná činnost, prováděná organizovanou skupinou právnických a fyzických osob, do které patří i lidé z vedení vodárny Zlína a z města Zlín.

Dle mého názoru, poslední vydání INFO KAPKY č.24, dalším důkazem doplňující mozaiku a potvrzující podezření z páchání hospodářské trestné činnosti

Březík šíří mezi zastupitele, občany a média vědomě lživé informace, které vyvolávají dojem, že pravomocný rozsudek Vrchního soudu nic neznamená a tunelování Vaku Zlín a drancování peněženek neukončuje. Rozsévá tím mezi lidi beznaděj s cílem paralyzovat snahu zastupitelů o ukončení tunelu Vaku Zlín a vrácení vody zpět do rukou měst a obcí.  V zájmu lidí, vodárny Zlín a měst a obcí Zlínského regionu toto, rozhodně nečiní!

 

TOTO JE NEHORÁZNÁ LEŽ

„Soudní rozhodnutí se nedotýká tzv. provozní smlouvy!“

Březík


Pravda je přitom přesně opačná

Smlouva o prodeji části podniku a Smlouva o nájmu a provozování byly v roce 2004 uzavřeny jako smlouvy na sobě vázané, tudíž neplatnost jedné vede k neplatnosti druhé. Rozhodnutí soudu se týká roku 2004, tzn. jak smlouvy o nájmu, tak smlouvy o prodeji.

Pokud představenstvo Vaku Zlín v následujících letech bez vědomí akcionářů, tzn. bez souhlasu vlastníků Vaku Zlín (90%  jsou města a obce), samovolně ve smlouvách tato ustanovení zrušilo, tak jde s velkou pravděpodobností o další důkaz jednání vedení vodárny ve prospěch koncernu. To, že toto dnes vytahuje na veřejnost p. Březík je důkazem, že přesně pro tento účel byly tyto čachry se smlouvami vedením vodárny Zlín dělány.

Oni dobře věděli, že jsou podány žaloby na neplatnost procesu vedoucího k uzavření smluv tunelující Vak Zlín a pokusili se smlouvy bez vědomí a souhlasu majitelů pozměnit ve prospěch koncernu tak, aby to vypadalo, že koncern vlastní provozní majetek a Vak je díky tomu v pasti.

Pánové kolem Březíka si jsou vědomi, že jde o účelovou lež, protože nejsou idioti a smlouvy znají. Ví, že soud rozhodoval o neplatnosti procesu do samého počátku, tzn. o stavu „smluv“, v době kdy byly uzavřeny, rok 2004 a v tu dobu byly smlouvy vázané.

 

vázané smlouvy

Pokoutné kejkle vedení vodárny ve prospěch koncernu v následujících letech na tom, že smlouvy nikdy nebyly legálně uzavřeny a tunel je ukončen, nic nemění.  Zde si můžete stáhnout celé znění obou smluv: Smlouva 1 a Smlouva 2

 

prazdny - div j

“INFO KAPAVKA” Č.24

ZASLANÁ VEDENÍM VODÁRNY ZLÍN MÉDIÍM A ZASTUPITELŮM

Brezikova info kapavka

prazdny - div j

Vrchní soud v Olomouci, pravomocně ukončil protiprávní tunelování Vodovodů a kanalizací Zlín

Vedení Vaku Zlín hodlá ignorovat pravomocný rozsudek? Pro koho pracují, kolik berou a čí příkazy plní?

soud

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow