National Geographic: Klimatické změny neexistují, protože o nich nemluvíme

Klimatické změny. Je s námi konec? Zákaz mluvit o klimatických změnách.

Leonardo Di Caprio v dokumentu natočeném National Geografic.

Zákaz mluvit o problému, resp. ignorování informací upozorňující na zásadní problémy je postup, který provádí „politici“ nejen v zahraničí, ale také v ČR.

O tématu vody nemluvit.

V České republice jednají „politici“ velmi podobně v otázkách kolem vody. Nevím, jestli by totéž platilo pro téma klimatické změny, ale u vody se objevují zákazy mluvit také.  Dokonce mne někteří novináři informovali, že v regionech mají zákaz o vodě cokoliv psát.

V případě České televize, konkrétně pořadu Nedej se plus, jsem zase zjistil, že koncern přímo přes generálního ředitele Martina Bernarda, vyvinul enormní tlak a snahu na Českou televizi a přes špinící kampaň vědomě pošpinit mé jméno, aby dosáhl znedůvěryhodnění sdělovaného obsahu a lidí, co v reportáži vystupovali. ČT po seznámení se s fakty, mi sdělila, že reportáž byla v pořádku a byla odvysílaná ve veřejném zájmu.

Lidé z vedení koncernu a vodárny si ČT stěžovali, že nemohli  v reportáži vystoupit. Což nebyla pravda, protože byli osloveni, ale vystoupit odmítli. Totéž se opakovalo následně v jiném pořadu, kdy je REPORTÉŘI ČT vyzvali, aby se vyjádřili na kameru. Nejprve přislíbili se vyjádřit a pak přestali brát telefony nebo poslali tiskové mluvčí s igelitovými komentáři.

SOUV.ČLÁNKY

Dokument: Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě?

Čí zájmy hájí v českém vodárenství Ing. Martin Bernard? Vaku Zlín, Veolie nebo M. Bernarda

stop veolia

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články