Nadační fond PRAVDA O VODĚ Náprava

Voda a LinkedIn aneb J. Bártíková – musíme si pomáhat? Nemusíme, ale pomáháme

Voda a LinkedIn aneb J. Bártíková – musíme si pomáhat? Nemusíme, ale pomáháme

Tento článek se píše sám

V úterý dne 5.6.2018 jsem se v Praze zúčastnil školení k sociální síti LinkedIn, který organizuje a vede Jana Bártíková, která je řadě lidí známá z ON-LINE světa jako např. autorka LINKED AKADEMY, kterou jsem já sám u ní absolvoval v roce 2016, nebo projektu Získám dobrou práci.
S Janou se známe osobně a tak jak sleduji její práci, tak ona sleduje mou práci na projektu PRAVDA O VODĚ několik let. Když jsem nedávno  od ní dostal pozvání na seminář Chcete ovládnout LinkedIn naplno?, tak přesně trefila do doby, kdy jsem uvažoval o tom, že ji zavolám (až budu mít čas!), protože jsem chtěl přidat profil Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ na tuto sociální síť a propojit profil nadačního fondu  s mým profilem, který rovněž vyžadoval aktualizaci. Vce informací ZDE

Důvod, proč na LinkedIn je prostý

Další lidé se mohou dozvědět o tom, co se ve vodárenství páchá,  co je třeba napravit a jak to Nadační fond napravuje a na LinkedInu je jiná struktura lidí, kontaktů a vztahů než na sociální síti Facebook.
V rámci toho, co děláme v Nadačním  fondu PRAVDA O VODĚ, potřebujeme nyní každou korunu, především na financování šíření petice VODA JE ŽIVOT k lidem po celé České republice. I v tomto případě je důvod prostý, abychom otevřeli téma VODY v Parlamentu ČR, potřebujeme získat 10.000 fyzických podpisů, (zatím využíváme proto šíření jejího obsahu především přes sdílení rozumných lidí a sociální síť FB),

I takto lze podpořit Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Seminář Chcete ovládnout LinkedIn naplno? stojí 3.630 Kč. Požádal jsem Janu, zda by Nadačnímu fondu nedala slevu. Její reakce byla tato:

Ahoj Radku.

Budeme, já i Josef, rádi, když na seminář přijdeš. Zdarma.

Ber to jako naši formu podpory pro tebe a tvůj projekt.

Těším se na tebe. Jana

http://www.linkedakademie.cz/

Seminář jsem rád absolvoval

Zde je výsledek informací, které jsem od Jany dostal a mého snažení, jak je aplikovat v praxi :-)
O tom, že seminář je hodnotný nepochybuji. Během dvou dnů začalo můj profil sledovat 473 lidí a evidentně o tom, co se děje přemýšlí. Zde máte důkaz:
linkin- bůžek - otevřít oči
Děkuji tímto touto formou veřejně Janě Bártíkové za to, co a jak dělá a v tomto případě také za to, že nám svou kapkou  ikona vodapomáhá vrátit vodu z rukou cizinců, koncernů anebo různých překupníků zpět do vodáren v rukou měst/státu.

Na semináři jsem se setkal nejen se zajímavými informacemi a velmi dobrou lektorkou, ale také (a to se mi stává stále častěji) se zajímavými lidmi. S Michalem Jeřábkem , který dělá byznys v zahraničí, ale také chová včely v ČR a je zakladatel občanským sdružením , spojíme síly. Připravuji článek – Včely jsou první padlí v chemické válce, kde se ukazuje propojenost všeho  na světě –  chemie, vody, lidí, zvířat …

Žádné komentáře

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

Podpořte nás

 

Další forma podpory

Můžete nás podpořit libovolnou částkou bankovním převodem na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

ŠOKUJÍCÍ FAKTA O VODĚ

ŠOKUJÍCÍ FAKTA O VODĚ

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Nedávné Tweety

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/Eajln4kw4l Michal Prokop - Podzimní - 06:11 PM Jun 17th

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/JnV3Y0VU2c Michal Prokop - Tullamore Dew - 06:10 PM Jun 17th

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/dMJPobRWyE Michal Prokop - Zloději času - 06:03 PM Jun 17th