Nadační fond PRAVDA O VODĚ Pravda o vodě Soudci a soudy Veolie

Veolia na mne podala žalobu. Dne 26.9.2017 jsem převzal obsílku od soudu. OK!

svoboda – nesvázana

Veolia na mne podala žalobu. Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se vyjádřil do 40 dnů! První vyjádření dělám veřejně hned.

Všechny, kteří chápou důležitost vody pro nás, naše děti a stát ujišťuji, že toto beru velmi osobně. Považuji to za nejzásadnější útok na mou osobu (a to mi již darebáci zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, atd.. ). To, zda to je také útok na každého, kdo vodu nechce v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám se sebou.

Tuto akci koncernu Veolia beru to jako další útok na mne, mé děti a mou rodinu, ale i na Českou republiku. A to už na mne různí darebáci vyzkoušeli i gangsterské praktiky

MŮJ PŘÍBĚH

Tento útok Veolie považuji za zásadní střet o to, zda Česká republika je svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

Veolii mimo jiné vadí, že říkám:
Cíl mé práce … Umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

Ujišťuji všechny, že o tomto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Voelia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři najatí gauneři nebo „žaloba“ byla podaná na každého občana ČR.

HOWG.

Má práce a PRAVDA O VODĚ tímto dostává touto „ŽALOBOU“ další smysl. Seznámím občany EU s „žalobou“ i praktikami Veolie. Budete si moci udělat názor na Veolii, „politiky“ i na to, o co podobnými „žalobami Veolii jde. O „dobré jméno“ nebo o moc a zisky z vody inkasované od občanů ČR , díky protiprávnímu jednání darebáků v politice.

Já mám jasno, proto dělám to, co dělám 16 let. Hodlám v tom pokračovat a i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Veolie velmi dobře ví, že náklady na soud ohledně její „žaloby“ musím platit ze svého. NF PRAVDA O VODĚ mi nesmí jako svému spoluzakladateli pomoci toto financovat. 

Svou obranu proti útoku Veolie si zaplatím – časem, energií i penězi.

Pokud mi chcete pomoci. Tak pomozte financovat práci Nadační fond PRAVDA O VODĚ, budu to mít snažší. Obranu sebe, své rodiny, vody a zájmů nás všech léta financuji sám léta a činím tím jasné kroky k vrácení vody do podoby veřejné služby výhradně v rukou městských/krajských vodáren. Nyní toto převzal NFPOV.

Manipulace, podvody, greenmailingové nájezdy, i kolaborace politiků se nedají páchat, pokud je co se páchá veřejně známo a ví se co, kdo a prokoho páchá. NFPOV vše dokládá a zveřejňuje. Díky mé obraně vody a vodáren přes soudy, navíc soudci již potvrzují exisenci a protiprávní jednání organizované skupiny nájezdníků a rozsáhlé nemravné jednání v rozporu se zákony ČR. NF PRAVDA O VODĚ jako jediný v ČR fakta, důkazy, rozsudky zveřejňuje a tím znemožuje pokračovní tohoto nemravného systému. Pomáhá tvořit veřejné mínění, které požaduje po politicích nápravu.

Vaše podpora NFPOV umožňuje rozumným lidem boj o vodu vyhrát i vyvodit odpovědnost „Hadů na radnicích“ a vrátit vodu do podoby veřejné služby, kdy:

Prioritou ČR je řešení sucha, kvalita vody a její rozumná cena, ne dolování zisků a jejich pumpování na účty koncernů a překupníků

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá a moře se skládá z kapek. Děkuji

 

dvtv-pitna voda v cr

 

http://pravdaovode.cz/novinky/jak-jste-ovladli-vodarnu-kladno-kdyz-to-legalne-neslo/

1 Komentář

 • Odpověď

  Marie Burgetová

  Leden 2, 2018

  Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.
  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi. Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow