Cena vody Soudci a soudy Veolie

Veolie na mne podala žalobu. Dne 26.9.2017 jsem převzal obsílku od soudu. OK!

Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se vyjádřil do 40 dnů! První vyjádření dělám veřejně hned.

Všechny, kteří chápou důležitost vody pro nás, naše děti a stát ujišťuji, že toto beru velmi osobně. Považuji to za nejzásadnější útok na mou osobu (a to mi již darebáci zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, atd.. ). To, zda to je také útok na každého, kdo vodu nechce v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám se sebou.

Tuto akci koncernu beru to jako další útok na mne, mé děti a mou rodinu, ale i na Českou republiku. Považuji ji za zásadní střet o to, zda Česká republika je svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

Veolii v žalobě mimo jiné vadí, že říkám:
Cíl mé práce … Umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

Ujišťuji všechny, že o tomto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Voelia podala 10 miliónů žalob, i kdyby mně mlátili ne dva, ale čtyři najatí gauneři nebo “žaloba” byla podaná na každého občana ČR.

HOWG.

Má práce a PRAVDA O VODĚ tímto dostává další smysl – seznámím všechny s “žalobou” i praktikami Veolie. Budete si moci sami udělat názor na to, o co tímto krokrm Veolii jde. O dobré jméno nebo o moc a zisky z vody inkasované od občanů ČR díky protiprávnímu jednání anti-politiků.

Já mám jasno, proto dělám to, co dělám 16 let a hodlám v tom pokračovat a i proto zakládám Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

podpořte nás

Každá částka pomáhá :-)

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Upřednostňujeme menší pravidelné příspěvky (100-300 Kč), před větším jednorázovým, protože se tím udržuje pozornost dárců k dění kolem vody :-).

 

1 Komentář

 • Marie Burgetová

  Leden 2, 2018

  Pane Novotný. Velice si vážím toho, co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané. Já sama a také s manželem jsme intuitivně došli ke stejným závěrům. Jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři žijí z milionů a miliard lidí. Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.
  Jste velmi statečný člověk. Jsem ráda, že v tomto boji nejste sám. Myslím na Vás a doufám, že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží. Modlím se za Vás. My jsme už důchodci, manželovi je 69 a mně 64 roků, nejsme zcela zdrávi. Zjistím konto, na které můžeme přispět a určitě pošlu menší částku dle našich možností.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému, matrixu.
  Přeji Vám hodně zdraví,rodinné pohody. Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow