Koncerny Náprava Pravda o vodě Soudci a soudy

Dne 26.9.2017 jsem převzal obsílku od soudu. Veolie na mne podala žalobu.

Soudci KS v Ostravě mne vyzvali, abych se vyjádřil do 40 dnů! První vyjádření dělám veřejně zde a hned.

Všechny, kteří chápou důležitost vody pro nás, naše děti a stát ujišťuji, že to beru osobně. Považuji to za nejzásadnější útok na mou osobu (a to mi již různí darebáci zapálili u domu auto, fyzicky mne napadli, vyhrožovali mé rodině, atd.. ). To, zda to je také útok na každého, kdo vodu nechce v rukou cizinců, si musí každý přebrat sám se sebou.

Beru to jako útok na mé děti a mou rodinu a považuji to za zásadní střet o to, zda Česká republika je svobodný stát nebo KONCERNISTÁN.

Veolii v žalobě mimo jiné vadí, že říkám:
Cíl mé práce … Umocnit veřejné mínění: K prodeji české vody žádné koncerny ani překupníky nepotřebujeme. Voda patří do rukou měst a obcí a ne cizinců.

O tomto jsem a budu přesvědčen, i kdyby Voelia podala 10 miliónů žalob, tzn. žalobu na každého občana ČR.

HOWG.

Má práce a projekt PRAVDA O VODĚ tímto dostává další smysl – seznámím všechny s “žalobou” Veolie. Budete si moci sami udělat názor na to, o co Veolii jde. O dobré jméno, moc a zisky nebo o VODU a svobodu občanů ČR?

Já mám jasno, proto dělám to, co dělám 16 let a hodlám v tom pokračovat. https://cs.wikipedia.org/wiki/Pravda_o_vod%C4%9B  

PODPOŘTE NÁŠ BOJ O ČESKOU VODU

Nadační fond PRAVDA O VODĚ

Upřednostňujeme menší pravidelné příspěvky, (100-200 Kč), před jednorázovými většími.  Udržuje se tím pozornost dárců k dění kolem vody :-).

Každá částka pomáhá :-)

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

1 Komentář

 • Marie Burgetová

  Leden 2, 2018

  Pane Novotný.velice si vážím toho .co děláte na obranu vody z naší země.Je vidět,že to máte v hlavě srovnané,Já sama a také s manželem jsem intuitvně došla ke stejným závěrům.jak nyní oligarchové a také bankéři a zbrojaři tyjí z milionů a miliard lidí Jen to nedovedu tak přesně vyjádřit jako Vy.
  Jste velmi statečný člověk.Jsem ráda,že v tomto boji nejste sám.Myslím na Vás a doufám,že ty zákeřné síly v naší společnosti Vám neublíží.Modlím se za Vás.My jsme už důchodci,manželovi je 69 a mně 64 roků,ne zcela zdrávi.Zjistím konto,na které můžeme přispět a určitě menší částku dle našich možností pošlu.
  Bylo by krásné,kdyby čím dál víc lidí vystoupilo z toho zrůdného systému,matrixu,
  Přeji Vám do nového roku hodně zdraví,rodinné pohody.Doufám,že se k Vám přidá hodně mladších lidí ochotných Vám v tomto těžkém boji pomoci a že se vám nic zlého nestane.
  Marie Burgetová

Comments are closed here.

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

Podpořte nás

 

Další forma podpory

Můžete nás podpořit libovolnou částkou bankovním převodem na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

ŠOKUJÍCÍ FAKTA O VODĚ

ŠOKUJÍCÍ FAKTA O VODĚ

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Nedávné Tweety

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/Eajln4kw4l Michal Prokop - Podzimní - 06:11 PM Jun 17th

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/JnV3Y0VU2c Michal Prokop - Tullamore Dew - 06:10 PM Jun 17th

Líbí se mi video @YouTube https://t.co/dMJPobRWyE Michal Prokop - Zloději času - 06:03 PM Jun 17th