Pěkný den,

níže uvedené dokumenty a analýzy na konkrétním příkladu dokazují, co a jak se dělo kolem vodáren ve většině okresů ČR. Informace vám pomohou pochopit řadu věcí a souvislostí kolem vody a vodáren a také to, proč lidé platí v řadě okresů ČR za vodu stále více, a potrubí přitom dál chátrá. To, co se realizovalo ve Zlíně je totiž v podstatě totéž, co se dělo a zavedlo v řadě další okresů.

Analýza dopadů smluv mezi vodárnou a koncernem

 • Analýza stavu vytunelované okresní vodárny 10 let po předání prodeje vody koncernu.
  Analýza stavu vytunelované okresní vodárny 10 let po předání prodeje vody koncernu.

  Analýza kromě popisu stavu a dopadů ukazuje, že vlastník nemá možnost získat všechny pro něj podstatné informace, protože je koncern odmítá vydat. Je to další důkaz o formální existenci okresní vodárny, která je sice vlastněna z 90% městy, ale ty nemají ani možnost se dostat k úplným informacím!

 • Odpověď z města na mou žádost o poskytnutí Analýzy vodárny.
  Odpověď z města na mou žádost o poskytnutí Analýzy vodárny.

  Přední "politik" města "seděl" na Analýze Vaku Zlín a tajil její obsah před zastupiteli města. Poté kličkoval jako zajíc, aby ji nikomu nevydal. Zde máte důkaz.

  Dodnes sedí v zastupitelstvu a to i po nových volbách. Tento člověk chodil na valné hromady okresní vodárny a měl informovat zastupitele o dění ve společnosti, kde má město 47% podíl. Myslíte, že to dělal?

 • Analýza před hlasováním o smlouvách s koncernem: Co to, co schvalujete, přinese lidem a městům
  Analýza před hlasováním o smlouvách s koncernem: Co to, co schvalujete, přinese lidem a městům

  Zastupitelé měst a obcí jsem předem upozornil na to, že to, co schvalují, vede k vyvedení zisků z vody na koncern a ke ztrátě vlivu obcí na dění kolem vody, včetně ztráty nároku na dividendy a dotace z EU.

 • Zápis o průběhu valné hromady ze dne 30.4.2004
  Zápis o průběhu valné hromady ze dne 30.4.2004

  Zde se na návrh vedení vodárny Zlín rozhodovalo o instalaci Veolie mezi lidi a vodu. Pro muselo hlasovat město Zlín a také další akcionáři. Řada z nich, byla pro hlasování předem koupena. Vodárny měla prodat svou jedinou ziskovou činnost za 60 mil. Kč. To je za hodnotu - jednoročního zisku!

Užijte si čtení.

Není třeba propadat zoufalství - v polovině ČR zůstala voda v rukou měst a obcí a situace půjde napravit i tam, kde "politici" selhali.

Bonusové dokumenty dokládající, že vedení města a vodárny ví o tom, že vodárna je tunelována a smlouvy s koncernem jsou nevýhodné


Zde máte řadu dalších informací, dokumentů a stanovisek odborníků, kteří dokládají to, co říkám v rámci projektu PRAVDA O VODĚ.

Poděkování

Děkuji za zájem o informace i za platbu, resp. finanční podporu. Pomáháte mi financovat doplňování a aktualizaci webu www.pravdaovode.cz. To mi umožňuje dát většinu informací na webu lidem zdarma. Díky tomu roste zájem lidí o vodu. Pokud máte zájem nebo možnost pomoci více, podívejte se zde:  POMOC

Kampaň přes sociální sítě, kterou jsem 2 měsíce financoval, mi z 1/4 pomohli financovat právě platby od lidí za rozsudky a e-knihu. Za dva měsíce se o „vodu“ začalo zajímat 93.421 lidí a jejich počet stále roste.

Pokud vám vyvstanou nějaké otázky, pošlete mi je prosím na rn@cccfm.cz. Jednak jako zpětnou vazbu a také jako inspiraci pro to, co je lidem třeba doložit nebo vysvětlit.

S pokorou k vodě

Ing.Radek Novotný

Přidejte se k fanouškům, kteří šíří informace o VODĚ: Facebook VODA LIDEM>>

Více o mně najdete na:  MŮJ PŘÍBĚH >>